metodyka nauczania uderzenia prostym podbiciem

metodyka nauczania uderzenia prostym podbiciem

Finał 4 do NCAA Tournament 2008 – Karolina Północna, Memphis, UCLA i Kansas

Po raz pierwszy w historii NCAA Basketball Tournament Narodowego, wszystkie cztery zespoły nr 1 nasionami dotarł bezpiecznie przez wsporniki Sweet 16 i Elite 8 do Final 4-UCLA, Memphis, Karolina Północna i Kansas. Trzy 1 nasiona awansowała do finału 4 tylko trzy razy w historii NCAA, ostatnio w 1999 roku.

West Regional Champion UCLA (35-3) spełnia South Regionalnego Champion Memphis (37-1) i East Regional Champion North Carolina (36-2) stoi na poczet Midwest Regionalnego Champion Kansas (35-3) sobota (4-5-08 ) ze zwycięzcami grających w poniedziałek wieczorem w krajowych mistrzostwach gry.

Cały Sweet 16 i Elite 8 działań przypomniała mi całe mnóstwo okresie przygotowań do tradycyjnych Dzień Dziękczynienia. Nie zawsze są dużo wspólnych posiłków przed wspaniałego święta Dziękczynienia.

mogłem zasnąć w ciągu 9 rzeczywistych blowouts i nieco blisko Xavier-West Virginia gry, które tylko pozornie bliski, ponieważ zakończył się w godzinach nadliczbowych z Xavier zdejmując West Virginia, 79-75.

Jedyne dwie gry marquee zaangażowane dorobkiewicz Davidson z „proszę strzelać świateł out” Stephen Curry, który zdobył 33 punktów, jak niedocenionych # 10 nasion zakłopotany piekło z słynnej obronie lock-down # 3 siewnego Wisconsin.

Davidson potem w cala lub dwa wysyłania Kansas do domu jak Jayhawks # 1 nasiennych były po prostu w stanie powiesić na dla drogiego życia, ledwie awans do finału renowacja drzwi 4 z 59-57 zwycięstwo, kiedy ukradkiem shooter Stephen Curry osuszony kolejną 3- wskaźnik z 54 sekund w lewo. Byłoby ostatni kosz z gry, która okazała się być najbardziej ekscytującą grą kilkanaście odtwarzane.

Curry, który stał się tylko 4. gracz trafić 30 punktów w pierwszych 3 NCAA gier turniejowych, wykończone 25 na 9-z-25 fotografowania.
Artykuł dzięki: