metody nauczania ruchu wg strzyzewskiego

metody nauczania ruchu wg strzyzewskiego Wybaczcie słabą gramatykę, który Ja mam użyć do naciskiem, ale „naprawdę opiekuńczy aint łatwy”, ale ważne jest, aby wygrać mistrzostwa. Skąd wiesz, że twoi zawodnicy mają emocjonalnie zaangażowana w zadanie zdobycie mistrzostwa, a nie tylko werbalnie popełnione? widać to w ich oczach po każdej przegranej, widać je z chęcią umieścić kogoś w 7. rzędzie z prawnego, etycznego, ale niezwykle potężny i ustalane box-out w grze po tej stracie, ponieważ było koniecznością mają odbicia. I widać to na podłodze praktyce, kiedy wkraść się do siłowni i kryjówki, żeby obserwować praktykę zespołu przez kilka minut bez ciebie wokół; i będzie można zobaczyć zespół ćwiczenia z intensywnością, energii i skupienia w zespole, który chce zdobyć mistrzostwo, traktując każde grać jak posiadanie życia lub śmierci.

Jednak rzeczą, która jest naprawdę niesamowite o sportowca samooceny jest to, że prawdziwie „wprowadzenie go w wierszu” emocjonalnie i prawdziwie opiekuńczy o grze na mistrzostwach, tylko tworzy lęk i ‚façade ‚uszkodzenia samoocenę. To prawda, że ??ból porażki (jeśli występuje) jest na tyle realne, ale prawdziwym wynikiem naprawdę zobowiązując się do czegoś na tym poziomie jest ostatecznie bohaterski wzrost szacunku do samego siebie i poczucie własnej wartości, że niewiele rzeczy w życiu nigdy nie będzie równy. Powiem sportowców za „bohatera do siebie.” I tak, mogą być i będzie, jeśli kiedykolwiek mieć odwagę, by zobowiązać się do czegoś w życiu na tym poziomie. W rezultacie, ich szacunek do siebie i poczucie własnej wartości można poprawić jedynie, bez względu na wynik końcowy. I nie są tak bardzo mało rzeczy w życiu, jak święte, czyste i inspirujące, jak emocjonalnym zaangażowaniem na tym poziomie. Wielki Bill Russell, jeden z największych zdobywców w historii wszystkich sportów – Nagrodzony 11 Mistrzostwa NBA 13 lat – powiedział kiedyś, że „serce mistrz ma do czynienia z głębi naszego zaangażowania.”

Dla sportowców, którzy są w stanie dać tego typu emocjonalnego zaangażowania do ciebie, fizyczne zrealizują intensywności treningowej i intensywność gry będzie formalnością. Te sportowcy pojawią się na KAŻDYM praktyce, a ich gry będą jedynie rozszerzenie sposobu ich praktykowania. Są dumni z siebie, a duma z ich zespołu. Jest to rodzaj zaangażowania i myślenia, że ??niewielu dyskutować, ale jest to rodzaj zaangażowania i myślenia, że ??wygrywa mistrzostwa.

Spencer Wood Widmo Masowe C.S.C.S., P.E.S. państwa A.A.S.P., jest światowej sławy mówca, autor i trener sportowców i trenerów w dziedzinie Winning psychiczne umiejętności i wytrzymałość szkolenia.

Artykuł dzięki: