metody nauczania prezentacja multimedialna

metody nauczania prezentacja multimedialna

Jak zbudować Half Pipe

Jako łyżwiarz, niekiedy przy użyciu istniejących struktur nie tworzy wystarczająco strome nachylenie, aby sprawdzić swoje umiejętności. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, można zbudować własny half pipe dość łatwo pod warunkiem ci czas, narzędzia, materiały i wiedzy. Wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak zbudować własny half pipe.

Potrzebne będą następujące elementy, aby zbudować halfpipe: 8 arkuszy 3 ” sklejki, 2 ” o 4 ” Zdjęcie, 10 stóp rurociągów PVC Materiał laminat wyboru, paznokcie, 1.5 ” śruby wywiercić z bitami , młotek, piła tarczowa, żyłka, taśma miernicza, ołówek i papier,

Krok pierwszy: Wybór lokalizacji i wielkości halfpipe

metody nauczania prezentacja multimedialna

Znajdź miejsce, w którym chcesz umieścić halfpipe. Na podstawie tej lokalizacji i co wiesz o standardowych rozmiarach tarcicy określić ogólny rozmiar dla halfpipe.

Krok drugi: Wybór układu Halfpipe

Rama halfpipe z 2 ” o 4 ” najlepiej sprawdza się dietetyk online stanie, dopóki nie zbudowano strukturę około 4 stóp szeroki i 8 stóp długości. Podstawa halfpipe powinno być dwa odcinki tej wielkości. Dodaj legary podłogowe w całym, na około 7 7/8 „od siebie. Lay usztywnienie na boku. Cel na wysokości około trzech stóp i trzy cale wysokości. Użyj mety do układu krzywą halfpipe, około promieniu 5 ‚7 1/2 „. Budowanie usztywnienie przy użyciu linii promienia jako przewodnik do utworzenia AA € Âśbowl „w halfpipe.

metody nauczania prezentacja multimedialna

Krok trzeci: elementy poprzeczne

Zamocuj wsporniki pionowe do poprzeczek, umieszczając je około 7,5 ” od siebie. W każdym miejscu, gdzie spotykają się ze sklejki szwy, podwójne elementy poprzeczne, aby zapobiec separacji w trakcie używania.

Krok czwarty: Building Okładzina

Użyj 3 ” śruby do mocowania plywoood desek do konstrukcji. Użyj podwójnego sklejki budować platformy ramp i wyjściowych. Dołączyć laminatu do rampy z klejem na gładszą powierzchnię i lepszą jazdę.
Artykuł dzięki: