metody nauczania muzyki w edukacji wczesnoszkolnej

metody nauczania muzyki w edukacji wczesnoszkolnej

Gdy bufor pamięci jest zbyt niski, basen z wodą staje się bardzo żrący. To jest problem, że woda w basenie będzie powodować inne problemy, takie jak:

Twoje powierzchnie ściany basenu, jak również dolna wola staje wyryte (bez pestek) .Powierzchnia elementy metalowe, które są zainstalowane w Twoim basenie kanalizacji będzie skorodowane. Metale te zaczną się rozpuszczać powrotem do basenu lub spa.The ścianach basenu lub spa może stać stained.You dostanie niechciane zmiany w swoich wartościach pH (pH odrzuceń) .Twoje chemii wody w basenie jest znacznie dokonane. Może to spowodować, że basen z wodą zmieni kolor na zielony.

Z drugiej strony, mogą wystąpić problemy, które są tak poważne, gdy całkowita zasadowość jest zbyt wysoka, jak również. Jeśli jest zbyt duża, będzie to prowadzić do skalowania wody. Niektóre z problemów basen wody z tego są następujące:

metody nauczania muzyki w edukacji wczesnoszkolnej

Zatkane basen filters.You doświadczy spadku krążeniem wody w basenie (spadek przepływu wody) basen .Twoje lub woda spa będzie poziom cloudy.Your pH kontynuuje ruch w kierunku do góry.

Jak zapobiec Pool problemy z wodą

metody nauczania muzyki w edukacji wczesnoszkolnej

W celu uniknięcia lub zapobieżenia powyższe problemy basen z wodą, zaleca się regularne testowanie TA w basenie lub spa. Regularne testowanie TA pozwoli Ci wiedzieć, czy trzeba podjąć działania w / s, aby ją poprawić. Może to być albo obniżyć lub podnieść go. W basenie i przemysłu spa wodorowęglan sodu jest chemiczne z wyboru dla podniesienia poziomu alkaliczności w basenach. wodorowęglan sodu jest stosowany, ponieważ to podniesie poziom TA bez znacznego wpływu na poziom pH. Aby dodać właściwą dawkę tej puli chemicznych do basenu i spa, trzeba ją obliczyć. Ten proces może być bardzo czasochłonne. Wynika to z tego, że należy dodać wodorowęglan sodu do puli w ilości 1 kg na 50000 litrów wody.

Odbywa się to raz na kilka dni, aż do osiągnięcia pożądanego poziomu TA.
Artykuł dzięki: http://www.domy-balik.pl/