metody nauczania matematyki w szkole podstawowej

College Football – jeśli BCS Championship gra została Dzisiaj, Missouri i West Virginia grałby

Rywalizacja tygodniu w futbolowe miał głęboki wpływ na pretendentów gier BCS National Championship. Dla otwieraczy, trzy zespoły-Missouri, West Virginia i Hawaje-zrobił to tuż przy bardzo ważnych gier wygraną.

Nr 3 w rankingu Missouri (11-1) zatrzymał nr 2 w rankingu Kansas „(11-1) passę bez porażki na 11 pokonując Jayhawks 36-28 w grze, który nie był tak blisko, jak wskazywałby wynik. Missouri doprowadziły w połowie 14-0 i niech Kansas wrócić do gry, dając maksymalnie 3 przyłożenia w 4. kwartale, myśląc gra była naprawdę koniec.

Bez względu na to, jakie carped cały sezon o słabej harmonogramem Kansas grał uruchomić swoje 11 zwycięstw, a teraz jestem usprawiedliwiony, kiedy pokazał obronę przed konkurencją pierwszej klasy.

Kansas wszedł do gry oceniono 101 w siłę harmonogramu wśród 119 szkół Division 1A i opuścił grę ocenił 90. po graniu Nr 3 w rankingu Missouri. The Jayhawks, którzy są związani BCS miskę gdzieś, po prostu dostałem dowiedziałem.

Missouri Tigers są teraz Big 12 Champs Północnej i skierował się do ostatecznej rozgrywki z nr 10 w rankingu Południowej champs Oklahoma o tytuł Big 12. tylko strata Missouri w tym roku było Oklahoma w wyjazdowym meczu, 41-31, po Missouri pozwolił Sooners 18 prostych 4th punktów kwartału.

Missouri nie zdobyła tytuł konferencji Big 12, w 38 lat. Powinni wygrać bez wątpienia będą grać w gry BCS National Championship.

Junior rozgrywający Missouri Chase Daniel, którego bohaterem jest legendarny Green Bay rozgrywający Brett Favre (wymawiane Farve), to wszystko, co jest rewelacją a nawet więcej.

Daniel był nie do zatrzymania przed Kansas, będzie 40 do 49 na 361 jardów z 3 przyłożenia i bez przejęć i obecnie posiada 4,029 jardów ogółem, łamiąc swój własny rekord szkoły.