metody nauczania matematyki w klasach 1-3

metody nauczania matematyki w klasach 1-3

Jeść wolniej Dla Peak Performance w Sport

Ostatnią część naszego doradztwa żywieniowego, w jaki sposób możemy poprawić maksymalnej wydajności w sporcie wygląda na koncepcji jedzenia powoli. Tak, to jest coś, czego często zaniedbania w naszym szybkim tempie świecie, gdzie śniadania są w pośpiechu, czas na lunch są krótkie i przytulne wieczory kolacji nie są bardzo częstym zjawiskiem. Jedzenie fast ma swoje wady, które musimy spojrzeć, aby uniknąć, jeśli jesteśmy naprawdę mieć nasz system ciało do maksymalnej wydajności w sporcie.

Co rozumiemy przez jedzenie wolno? Nie odnosimy się do podejmowania naszego czasu na gotowanie lub nacięcie nasz stek. Co mamy na myśli naprawdę do żucia z naszych pokarmów. Kiedy świadomie podjąć wysiłek do gryzienia nasze jedzenie kilka pozytywnych efektów odbywa które zwiększą nasz układ trawienny dla maksymalnej wydajności w sporcie.

metody nauczania matematyki w klasach 1-3

Po pierwsze, poprzez rozszerzenie pobytu naszych produktów spożywczych w naszych ustach, zamiast szybko połykaniu, pozwala na bardziej trawienie odbywa się w jamie ustnej. Kiedy żucia, ślina jest wydzielana w celu rozpoczęcia procesu trawienia. Wielką długość czasu pobytu żywności w naszych ustach, tym bardziej będzie to być trawione przez ślinę. To znaczy, że mniej pracy nastąpi po jaskółki dalej rozbić żywności, a tym samym oszczędność energii i zasobów. Żucia naszej żywności już także rozbija żywności w małych kawałkach, zwiększając w ten sposób powierzchnię produktu żywnościowego, na który działa na inne enzymy trawienne, jak żywność przejścia przez jelita. Zwiększy to szybkość jedzenia załamać, a także wchłanianie składników odżywczych w dalszej części jelita.

Gdy jedzenie jest lepsze strawione, wydalanie i przekazywanie ruchu staje się łatwiejsze dla układu ciała, aby obsłużyć. To znacznie poprawi ogólne samopoczucie ciała dla maksymalnej wydajności w sporcie.

Artykuł dzięki: lek-med.pl/blog/7-dobrych-praktyk-w-marketingu-dla-lekarzy.-22.html