metody nauczania historii w szkole podstawowej

Spartanie zagrają z Boston College Eagles w Champs Sports Bowl grudnia 28. Przypadkowo, Michigan State pokonał Boston College dla National Hockey Championship College w 2007 roku Dantonio, znany ze swojej sprawności obronnej, wygrał 7 gier w tym roku, pomimo jego dziedziczone Średnia graczy punktacji we wszystkich głównych kategoriach obronnych: Punktacja obrony, Total obrony, spiesząc obrony, przejść obrony i przekazać Efficiency obronnej.

Jego przestępstwo było dobre w punktacji wykroczenie (24. w kraju), Pośpiech przestępstwo (22. miejsce w kraju) i przekazać Offense sprawność (23. w kraju), podczas gdy jego całkowity wykroczenie i omijanie Offense były średnie.

Były powrotem obronna w Południowej Karolinie dziedziczony zespół, który nie był misy kwalifikują i poszedł 5-7, 5-6 i 4-8 w ciągu ostatnich trzech lat. Idąc 7-5 i zdobywając puchar gry w swoim pierwszym sezonie było osiągnięciem, zwłaszcza że Dantonio nie odebrać talent poziom swoich piłkarzy, a uwierzcie mi, kiedy mówię, że miałem jakieś ślimaki na obronę. Michigan State utracone przez przyłożenie do obu nr 1 w rankingu Ohio State i Iowa, w meczach wyjazdowych, utracone przez field goal do Wisconsin z dala, stracony przez przyłożenie do Northwestern w godzinach nadliczbowych w domu i stracił 4 punkty do Michigan w domu , W 4 z tych strat, Spartanie zrezygnował 48, 37, 34 i 28 punktów; który jest po prostu rezygnując zbyt wiele punktów można oczekiwać, aby wygrać.

Pierwsza klasa rekrutacji Dantonio jest obecnie plasuje 55-te według Scout.com bez rekrutów w top 100, bez graczy 5-gwiazdkowe i jeden 4-gwiazdkowego odtwarzacza. To nie jest dobry znak. Notre Dame ma najwyższej klasy rekrutacji w kraju z siedmioma 100 najlepszych graczy, cztery 5-gwiazdkowe graczy i trzynastu 4-gwiazdkowe graczy. To jest to!

Ohio, kolejnym wielkim konkurentem dla rekrutacji na Środkowym Zachodzie, ma dziewięć 100 najlepszych graczy, cztery 5-gwiazdkowe graczy i ośmiu 4-gwiazdkowe graczy.