metody nauczania edukacji przyrodniczej

Nick Saban – wielki College Football trener, który może przynieść Alabama Powrót do wielkości

Nick Saban niedawno został University of Alabama trener piłki nożnej, podpisując kontrakt z najbogatszych kiedykolwiek przyznane trenerem futbolowe.

Jego 8-lat, $ 32 mln czynienia z Crimson Tide ma pensję podstawową $ 225000, które zostaną uzupełnione opłat za usługi personalne $ +3,275 do $ 3,975 mln euro rocznie. Kibice piłki nożnej College zalany pieniądze są dla zwycięzców, którzy ich zdaniem może umieścić swój zespół na szczyt.

Transakcja Saban nie zawiera klauzuli wykupu gdy opuści, ale to nie cap publicznych wystąpień na 15 rocznie (dla absolwentów i klubów dawka przypominająca), które nie są związane z adnotacji.

metody nauczania edukacji przyrodniczej

Umowa ma też bodźców, które mogłyby generować kolejne $ 650000 on-pola i sukcesu akademickiego z jego graczy. Jeden Biggie jest $ +200.000 gdyby osiąga mistrzostwo gry BCS i eskaluje do $ 400000, jeśli Alabama wygrywa.

Saban także dostaje członkostwa w klubie kraj, dwa samochody, luksusowe pudełko na Bryant-Denny Stadium i do 25 godzin czasu lotu dla rocznej podróży osobowych w płaszczyźnie niekomercyjnych.

Ach, dobrze jest być Nick Saban dziś w Alabamie. Teraz musi wygrać i wygrać duże, co udało mu się zrobić w innych pozycjach uczelni coachingowych.

metody nauczania edukacji przyrodniczej

W swojej jedynej roku jako trener w Toledo wziął Rockets od 6-5 do 9-2 i Mid-Amerykańska Konferencja współpracy mistrzostwo.

Saban następnie udał się do Michigan State i po pięciu sezonach okazało Spartanie od przeciętnej, ciągłe niepowodzenia późno sezonem w sezonie 9-2, które obejmowały zwycięstwa nad Notre Dame, Michigan, Ohio i Penn State przed zrezygnował w 1999 roku.

Sezon wcześniej, MSU zrzucone następnie nr 1 w rankingu Ohio State 28-24 w Ohio Stadium i kierowane wysoko w rankingu przed Notre Dame składane w dalszej części sezonu.