metody nauczania dzieci jezyka angielskiego

Jak zainstalować w gruncie Trampolina

Więc postanowiłem zainstalować in gruntu trampolina?

In ziemi trampolina zazwyczaj siedzi tuż nad studnią, która jest od 27 do 29 cali głębokości. Aby to zrobić, trzeba wykopać jamę 13,6 stóp średnicy na górze trampolinie, który znajduje się nad ziemią, a 12,6 stóp średnicy do najniższej części wykopu. Jeśli w gruncie trampolinie muszą być montowane w areale pit, pit czym średnica powinna być 14,6 stóp na wierzchu i 13,6 stóp na dole. Przed rozpoczęciem wykopów, to najlepiej skonsultować się z ekspertem w zakresie kształtowania ich zaleceń dotyczących lokalnych warunków glebowych i odpowiednich środków potrzebnych do odwodnienia w okolicy.

Cały system trampoliny naziemnej będzie 33 cali wysokie, aby umożliwić trampolina się od czterech do sześciu cali powyżej klasy. Jeśli obszar wymagają dodatkowych środków dla dobrego odwadniania może być korzystne dodanie 4 do 6 cali żwiru na dnie wykopu dobrego odwadniania i zapobiegania stojącej wody . Jeśli obszar jest szczególnie wilgotne, pompa miska olejowa może być również potrzebne. To jest pytanie do eksperta lokalnego krajobrazu dotyczących lokalnych warunków glebowych i drenażu. Teren otaczający in gruntu trampolinie powinny mieć co najmniej 18 stóp nad głową i nic odprawy otaczającej obszar około 6 stóp. Podłoże powinno być miękkie z oddziaływania promowanie trawie, piasku, wiórów drewnianych lub innym materiałem wytrzymałym.

Przed rozpoczęciem kopania Fundacja w gruncie trampolinie, zbiera i porządkuje wszystkie dołączonego sprzętu i części na trampolinie w ziemi. Części te zazwyczaj obejmują: segmenty górnej ramce, dolnych segmentów ramy, panele boczne, listwy krawędziowe Protector gumowe, zestaw klocków, skoki powierzchnię, sprężyny, śruby, nakrętki, podkładki, śruby i zestaw narzędzi.
Artykuł dzięki: