metody nauczania w przedszkolu chomikuj

metody nauczania w przedszkolu chomikuj Legitymacje są na dzień przejścia na bazie pojazdu lub sezonu. karnety jednodniowe są dostępne w Lake Como, dnia lub pory roku Karnety dostępne są w Darby Ranger dzielnicy lub kupców strefy.

Poniżej znajduje się lista wszystkich obiektów w Lake Como:

Rock Creek Trailhead.

Little Rock Creek Trailhead.

Jezioro Como Narodowy Trailhead Rekreacji.

Plaża – parking 40 pojazdów, toalety i garderoby, stoły piknikowe 14, śmieci, obszar pływania i plaża.

Łodzi – 30 samochód / łódź i 7 osobowe parkowania pojazdów, toalety i wodowania łodzi.

Picnic Area – 15 samochodów parkingi, toalety, stoły, grille i pierścienie ognia.

metody nauczania w przedszkolu chomikuj

Rock Creek jazda Obóz – 11 miejsc, 4 wysuwane przez strony, szyny zaczepu i koryta paszowe, przystosowane toalety, brak wody, Udogodnienia śmieci. site Jedna grupa z dużym pierścieniem ognia i ławkami oraz parking dla 5 samochodów.

Creekside Obszar rozproszone – campingi grupy.

Jezioro Como pole kempingowe – 10 miejsc z RV Przystawki i jedną grupę RV miejscu.

Górne pole kempingowe – 11 miejsc namiotowych.

Wooda Kabina Centrum Edukacji Ekologicznej i wynajem – Kabina może pomieścić 15 i może pomieścić do 50 spotkań z toalety, piece na drewno i propanu kucharza piec.

Nie ma limitu 14 dni na pobyt i wszystkie obiekty są na pierwszy zgłoszony, pierwszy służyć podstawie. Rezerwacji można dokonać.

Dojazd: Z Hamilton, Montana jechać 12 mil na południe od autostrady 93. Lub z Darby, Montana napędem 4 mil na północ na autostradzie 93. Go East nad jeziorem Como Road (dobrze oznakowane znakiem Forest Service) przez 3 mil. Droga bezpośrednio przechodzi w strefie rekreacyjnej.

Odkryj wielką Jetboil Piece i więcej informacji na JetboilStoves.blogspot.com. Jeśli myślisz o zakupie nowego pieca lekkie opakowanie następnie przyjrzeć i dowiedzieć się więcej.

Artykuł dzięki: