metody nauczania uposledzonych umyslowo

metody nauczania uposledzonych umyslowo

Pakowanie jazda na Jezioro Como Recreation Area

Como jeziora jest naturalnie występującym jeziora, który został podniesiony do nawadniania. Oni opracowali wspaniały teren rekreacyjny w otaczającej ziemi, jak również nowy zbiornik. Nie jest żeglarstwo, turystyka, kolarstwo, szlaki interpretacyjne, pływanie, wędkarstwo, pakowanie konia i użyć jako bazy do odkrywania Selway-Bitterroot pustyni.

Jest często używany jako punkt wyjścia do polowania na podzielić na Idaho, gdyż znajduje się tylko około 20 mil od granicy państwowej. Z powodu rozległych wysiłków jeźdźca backcountry, szlaki i obszar kempingów znakomicie utrzymane. W konny campingu jest dostępna tylko koń obszarem pakowania HCP na zachód od Missisipi. Został zbudowany w 1993 roku .

metody nauczania uposledzonych umyslowo

Istnieją trzy obszary kempingowe Equestrian, RV i Namiot z różnych opłat. Mimo, opłaty nie są pobierane poza sezonem, kiedy gór, które otaczają obszar są wypełnione śniegiem. Jest prawie tuzin kolarstwo górskie i Trailheads turystycznych w parku, różnym od Round Lake Trail (10 mil) na krótkie trasy interpretacyjnych.

Nie zapomnij o długich pustyni szlaków, które są dobrze ponad 100 mil do pakowania konnych. Istnieją źródła wody wszędzie w postaci bolców. Ale wypełnić przed podjęciem na szlaku. Grupy mogą wynająć drewnie za kabinę w każdą noc. To spektakularne, ale zadzwonić z wyprzedzeniem, ponieważ wypełnia na początku roku.

metody nauczania uposledzonych umyslowo

Jest to wspaniała plaża do pływania i opalania. Widok na dużych górach napowietrznych jest chłodzenie i tak jest woda! Wildlife jest obfite w tym niedźwiedzie, ale wszystko wydaje się być czyste, więc zrobić to samo i nie powinno być żadnego problemu.

W sezonie, teren rekreacyjny jest projektem Rekreacja Opłata testowy. Wszystkie samochody zaparkowane na terenie rekreacyjnym muszą zawierać poprawny Recreation Pass.
Artykuł dzięki: