metody nauczania uczniow z uposledzeniem lekkim

metody nauczania uczniow z uposledzeniem lekkim

Przez niedzielę wieczorem (11-25-07) nowy BCS Tabele miał Missouri 1., 2., West Virginia stanu Ohio 3rd, 4th Georgia, Kansas 5 i Virginia Tech 6th. Nic innego wiele spraw. Jeśli zastanawiasz się, na Hawajach jest 12. w klasyfikacji BCS. Regularne sezony minęły w Ohio, Georgia, Kansas i Virginia Tech.

Jeśli BCS National Championship rozegrano dziś, Missouri i West Virginia będzie rywalizować o tytuł, ale nie ma niedokończone sprawy. Missouri będzie musiał pokonać Oklahoma o tytuł Big 12 i West Virginia będzie musiał pokonać Pittsburgh lub wszystkie zakłady są wyłączone.

Hawaje musi pozostać na 12 miejscu w klasyfikacji BCS i pokonać Washington aby zakwalifikować się do 1 5 BCS gier miski. Niepokonany Warriors może zapomnieć o graniu w krajowych mistrzostwach gry aż zaczną grać dużo lepszą konkurencję.

Prawo autorskie © 2007 Ed Bagley

metody nauczania uczniow z uposledzeniem lekkim

Ed Bagley’a Blog publikuje oryginalne artykuły z analizą i Komentarz do 5 przedmiotów: Sport, recenzje filmów, lekcje w życiu, pracy i kariery zawodowej i marketingu internetowego. Moją intencją jest, aby informować, edukować, rozkosz i motywować czytelnika.

Przeczytaj moje artykuły na temat „Jak przewidzieć, kiedy zespoły są przereklamowane i ze względu na nieoczekiwane straty”, „Ratingi Sagarin: Jakie są, jak je czytać i co z nimi zrobić”, a moja 14 kolejnych cotygodniowych artykułów Podsumowywanie na 2007 College Footb strona główna naszej witrynyall Season.

Znajdź moim blogu pod adresem:

Artykuł dzięki: