metody nauczania przedmiotow zawodowych

metody nauczania przedmiotow zawodowych

Słynne cytaty autorstwa John Wooden, NCAA Basketball Coach za zwycięski

Wielkie trenerów wygrać gry, kiedy to się liczy. Niektórzy trenerzy również wielkie wywiadów dla mediów przez pisarzy nigdy shying w zwycięstwie lub porażce, dając wielkie cytaty. Jeszcze mniej rejestracja pacjentów online mają wielkie osobistości, aby przejść z ich zwycięstw i cytaty, które są wnikliwe, niezapomniany, a czasami tak zabawny, że nie może powstrzymać uśmiechu.

A potem są nieliczni, legendy, w swoim czasie, że nigdy nie zostaną zapomniane, takie jak Knute Rockne i Vince Lombardi. Dodaj Lou Holtz do tej samej listy, w tej samej klasie co Rockne i Lombardi nie, ale ze względu na jego szybkie dowcip i jakości komentarzach. Wybrani trenerzy nie stała się tak przez głupotę, Arcane i bydła. Holtz jest ostry jak halsie.

Rockne (Notre Dame Fighting Irish), Lombardi (The Green Bay Packers) i Holtz (jedyny trener prowadzi 6 programów uczelni pozorom misy gier) są trenerzy piłki nożnej.

Wprowadź Jana Koszykówka Drewniane, który plasuje się w tej samej klasy co Rockne i Lombardi.

Znany jako „Czarnoksiężnik z Westwood”, drewniana wygrał 665 gier w 27 sezonach na UCLA i 10 tytułów NCAA podczas tych ostatnich 12 lat, w tym 7 prosto od 1967 do 1973 roku miał również 88-gry zwycięską passę i dwóch niepokonany, z powrotem -to-back krajowe zespoły Championship.

metody nauczania przedmiotow zawodowych

Rekord UCLA Drewniane podczas jego 10 lat był Narodowe Mistrzostwa 291-10 (nie pomyłka); to zaokrągla się do 97% procent wygranej i obejmuje nie mniej niż 4 doskonałym 30-0 sezonów.

Oto niektóre z John Wooden najsłynniejszych cytatów:

„Jeśli nie masz czasu, aby zrobić to dobrze, kiedy będziesz mieć czas, aby to zrobić od nowa?”

„Nigdy nie pomylić za całokształt działalności.”

„Jeśli nie masz popełnianie błędów, a ty nic nie robić. Jestem pewna, że ??sprawca nie popełnia błędów.”

Artykuł dzięki: