metody nauczania matematyki w przedszkolu

metody nauczania matematyki w przedszkolu Dodaj legary wspierać platformę wyjściową tak, aby stało się ono wystarczająco silne, aby posiadać więcej niż jedną osobę naraz.

Krok piąty: Budowanie poduszki Transition

Wzmocnienie halfpipe i zapobiega uszkodzeniom i szkody musi rura 10 ‚PCV należy dodać do szyny mielenia „lub w obszarze, w którym platforma począwszy styka się z pionową desek. Śrubowe PVC do struktury sklejki i podpory wzdłuż obszaru, w którym to dwie rzeczy, spotkać się dodatkowego wsparcia. Używając śruby dla każdego 8 ” będzie to wystarczająco bezpieczny.

Krok szósty: Making Oczywiście można udawać halfpipe

http://ottoindustries.com.pl/oferta/laboratorium-badawcze/pomiary-srodowiska-pracy/halas-na-stanowisku-pracy

metody nauczania matematyki w przedszkolu

Ponieważ nie będzie prawdopodobnie w stanie korzystać z halfpipe przez cały rok, podczas budowy, należy rozważyć punktów, gdzie będzie on łatwy do demontażu, z naciskiem na wymagań magazynowych i dostępności. Na przykład, w którym jedna osoba może wziąć go od siebie może nie być najlepsze miejsce dla Ciebie, w zależności od tego, jak duży jest Twój produkt końcowy.

rozważania

Mieć coś na pokrycie halfpipe, gdy urządzenie nie jest używane, aby chronić je przed szkodliwymi elementami.

Zawsze sprawdzać halfpipe przed użyciem, aby zapewnić żadna z płyt nie zgnił. Korzystanie z halfpipe, gdy płyty są gnijące może doprowadzić do poważnych obrażeń. Jeśli rura nie zgnił zastąpić ją przed ponownym użyciem halfpipe.

Artykuł dzięki: