metody nauczania matematyki w klasach 4-6

Matt Serra Czy mistrz wagi lekkiej UFC Future

Chodźmy rzeczy proste, ja mówię, że Matt Serra nie ma szans przeciwko Georges St-Pierre w ich walce o mistrzostwo UFC półśredniej w dniu 7 kwietnia 2007 roku w Houston w Teksasie. To, co mówię jest to, że Matt „Terror” Serra będzie przyszły mistrz UFC w lekkiej dywizji.

UFC nie ma innego wojownika jak Matt Serra.kubki jednorazowe z nadrukiem Serra jest doskonałym wojownikiem, wojownikiem z rekordem 7-4 MMA, 5-4 w UFC. Huh? Jak mogę połączyć się z zawodnikiem z rekordem takiego genialny? Jak to często bywa w sportach walki, Matt Serra nie jest zdefiniowany jako bojownik przez jego zwycięstw, ale jego straty i straty Matt Serra są imponujące!

pierwsza porażka Matt Serra przyszedł w maju 2001 roku do nikogo innego jak Shonie Carter. Matt Serra był dominującym tę walkę i dziesięć sekund od wygranej, gdy Shonie złapany Matt z imponującymi przędzenia powrotem pięści. To powrót pięści stał się odcinkowych każdym MMA nokaut podświetlenia kołowrotka od. Matt od pomścił jego stratę Shonie, ale ponieważ był częścią serii TUF rzeczywistości, a tylko dwie rundy walka, zwycięstwo nie wskazuje na jego oficjalnym rekordem.

BJ Penn był kolejnym kreator MMA w pokonaniu Matt Serra. Wszyscy wiemy, BJ Penn. On jest człowiekiem z gumy, jest niewiarygodnie utalentowany i elastyczne. BJ Penn może równie dobrze mieć najbardziej naturalny talent jakiegokolwiek zawodnikiem w MMA. Powiedział, że Matt Serra stracił bardzo bliskie decyzję BJ Penn. Wierzę, że rewanż pomiędzy tymi dwoma bojowników powinno być w porządku. Może to się zdarzyć w półśredniej, lub więcej odpowiednio wstecz na lekkie, gdzie wierzę obu tych facetów są najlepsze.

następna strata Matt Serra jest nieco niepewna. Stracił decyzję o DIN Thomas. Ponownie, wierzę Din Thomas jest dobrym zawodnikiem, ale nie jestem pewien, dlaczego Matt Serra nie mógł go skończyć.
Artykuł dzięki: