metody nauczania gramatyki jezyka angielskiego

College Football – Ocena Trzy pierwszego roku Trenerzy – Saban, Erickson i Dantonio – Część 2

Kiedy Mark Dantonio objął stanowisko trenera w Michigan State University w tym roku był naprawdę mianowany niskoprofilowe i mniej znane niż Dennis Erickson i Nick Saban poza braterstwa futbolowe.

Dantonio zrobiła swoje największe wrażenie jako asystent trenera w Ohio State, a nie jako trener w Cincinnati. Nie dlatego, że zrobił źle w Cincinnati. Stał się dopiero drugim trenerem w historii Cincinnati do podjęcia Bearcats do gry Bowl w swoim pierwszym sezonie w 2004 roku, uzupełniając Marshall 32-14 w Fort Worth Bowl cap sezon 7-5.

Jego 2006 Cincinnati Bearcats grał drugi najtrudniejszy harmonogram w kraju i poszedł 7-5 ogólnie cztery straty w rankingu zespołów i też zdenerwowany zwycięstwo nad ówczesnym rankingu nr 7 Rutgers, znakowanie najwyżej oceniana pokonał przeciwnika kiedykolwiek w historii Bearcat. Służąc jednocześnie jako Defensywny koordynator Ohio State pomógł Buckeyes do 32-6 rekord w trzech sezonów i Ohio State było 14-0 i zdobył mistrzostwo kraju w 2002. Jego obrona narodowa mistrzostwa był 2. w kraju w punktacji Obrony.

W sezonie 2003 jego obrona pierwsze miejsce w kraju w Pośpiech obrony i 9 w Total Defense, która doprowadziła Buckeyes do 11-2 rekord i nr 4 rankingu krajowym. Sześć Buckeye Obrońcy nazwie pierwszej drużyny All-Big 10 podczas Dantonio za 3-letniej kadencji, a 13 zostały opracowane w NFL, w tym dwie pierwsze rundy kilofów.

Przed objęciem trener Michigan State, on spędził 6 lat w Spartan jako trener wtórnym i skojarzyć trenera. Był kluczową rolę w udanym sezonie Michigan State w 1999 roku, kiedy Spartanie byli 10-2, zdobył Florida Citrus Bowl, a miejsce nr 7 w ostatnich sondażach.

Pierwszy sezon Dantonio pod adresem Michigan State był najbardziej udanym szkoły od 2003 roku Jego Spartans poszedł 7-5, tracąc wszystkie 5 meczów o 7 punktów lub mniej, a coraz miskę kwalifikują się po raz pierwszy od czterech lat.