metody nauczania edukacja wczesnoszkolna

To w księgach jako zwycięstwo Din Thomasa, ale jeśli te dwa walczył znowu dzisiaj jestem pewien, że Matt Serra by wygrać.

Karo Parisyan decisioned również Matt Serra, ta strata nadchodzi w czerwcu 2005 Karo jest doskonałym Judo / BJJ / fighter ziemi, więc nic dziwnego, że ta walka udał się do decyzji. Zasadniczo zarówno siłę chłopaki znosiły się wzajemnie.

To cztery straty, ale wszystkie cztery pochodzą z dobrze znanymi znakomitych wojowników. Ponadto, wszystkie cztery myśliwce są nadal w miksie, przenoszenie ich z powrotem aż do rywalizacji o pasach na lekkie i półśredniej.

Georges St-Pierre stoi na przeszkodzie Matt Serra biorąc tytuł półśredniej UFC kwietnia 7. Nic nie krótkie kontuzji uważać podczas walki uniemożliwi Georges od wygrania tej walki. Pełne Przepraszam Matt jeśli on myśli, że jestem disrespecting swoje umiejętności, to nie tak, to po prostu, że myślę, że jest po prostu naturalnie Georges zbyt duże i zbyt dobrym napastnikiem dla Matta, aby były skuteczne. Georges ma doskonałą Burzenie obronie i dobrej ziemi i funta, wierzę, że wygra tę walkę, miejmy nadzieję, że to dobry chociaż.

Matt Serra należy się lekkie. To jego naturalne klasa waga i zrobi się bardzo dobrze. Wierzę, że Matt jest obecny mistrz wagi lekkiej Sean Sherk pobity w obu umiejętności naziemnych (BJJ) i uderzające. Jedynym miejscem Sherk ma przewagę umiejętności zapaśnicze jest jednak Serra jest bardzo niebezpieczne z plecami. Wierzę, że po Matt Serra dostaje tę walkę z Georges St-Pierre skończy, wróci do orzekania w lekki podział, i miejmy nadzieję założyć rewanżu z BJ Pennem.

Artykuł dzięki: